BAGAJHANE

HAKKIMIZDA

Şirketimiz İstanbul’da müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Binek, SUV, hafif ticari ve Ticari araçların Taşıma sistemleri üzerine çözümler sunmaktadır. Şu anda İstanbul Anadolu Yakasının dağıtım merkezliğini yapan şirketimiz, ayrıca uygun fiyat garantisi ile müşterilerini desteklemektedir. Mağazamızda müşterilerimize ürünlerimizi sergilemenin yanı sıra montaj hizmeti de verilmektedir. Şehir dışında bulunan müşterilerimiz için peşin, kredi kartı ve taksitli ödeme seçenekleri ile adrese teslim uygun kargo anlaşmalı fiyatlarımızla ürünlerimizi gönderiyoruz. Montajı çok kolay olan bu sistemleri, içinden çıkan montaj kılavuzu ile kendileri yardım almadan çok kolayca yapabiliyorlar.
VİZYONUMUZ
Bagajhane’nin süregelen başarısı asla ödün vermediği kalite felsefesine bağlı. Dolayısıyla bu anlamda yaptığı yatırımlarıyla her geçen gün büyüyen firmamız kalite çizgisini de aynı kararlılıkla yükseltmeye devam ediyor. Her zaman eğitimi esas alarak çağdaş teknolojinin gereklerini yerine getirmek ve geleneksel değerlerimizi koruyarak modern dünyanın kabul gördüğü çizgiyi yakalamak felsefesiyle hareket ediyoruz.
MİSYONUMUZ
Gelişmeyi ve büyümeyi sürekli hale getirerek her anlamda kurumsal yapıyı oluşturmak. Kurulduğumuz günden itibaren edindiğimiz tecrübelerimizi gelecek kuşaklara aktararak Otomotiv sektöründe aranılan saygın bir firma olarak yeni projelere imza atmak. Yurtiçi ve yurtdışı projeleriyle Bagajhane’nin marka değerini yükseltip çağdaş ve ekonomik çözümler üretmektir.